Horoskop partnerski dla Byka

2012-09-06 08:25

Dla Byka związki rodzinne są bardzo ważne. Najłatwiej zniechęcić go ekstrawagancją. Jako konserwatysta mocno stąpający po ziemi Byk może nie docenić twojego odważnego stylu lub wymyślnej fryzury. Osoby spod tego znaku nie znoszą konkurencji. Dlatego lepiej żeby wokół ciebie nie kręciło się zbyt wielu osobników płci przeciwnej. Próbując zdobyć osobę spod tego znaku musisz wiedzieć, że nie będzie łatwo. Jednak związek z nim jest jak dobra inwestycja. Początki bywają trudne, ale późniejsze zyski są w stanu zrekompensować największe wysiłki. Nie licz na to, że zrozumie subtelne aluzje. Byk to osoba konkretna, dlatego najlepiej rozmawiać z nią wprost. Każde jego działanie musi mieć sens. Dlatego, jeśli już zdecyduje umówić się z tobą na randkę, to tylko z myślą, że wasza znajomość przerodzi się w coś więcej. Nie uznaje przelotnych romansów. Na jednorazowe spotkania zwyczajnie szkoda mu czasu i pieniędzy. Nie zdziw się, jeśli po miesiącu postanowi przedstawić cię rodzicom.

Pani Byk

Praktyczne podejście Byków, podpowiada im, że czas to pieniądz. Dlatego kobiety spod tego znaku nie należą do tych, które testują swoich wybranków jeden po drugim. Nie zdziw się więc, jeśli wyjdzie na jaw, że jesteś tylko jednym z kilku. Panie Byki cenią sobie dostatnie życie. Ich ideałem mężczyzny jest pan z zasobnym portfelem. Jeśli liczysz na to, że panią Byk uda ci się zdobyć stosując tanie chwyty, jesteś w błędzie. Kobiety spod tego znaku, same wybierają sobie partnerów. Warto pamiętać, że trudno jest się im oprzeć drogim i markowym prezentom. Pani Byk, jeśli już spotka wymarzonego partnera potrafi być wierna aż po grób. Jednak zanim to nastąpi, jej partnerzy mogą się nacierpieć.

Jaka jesteś w miłości:

Twoim znakiem rządzi Wenus – patronka miłości. O sztuce uwodzenia wiesz wszystko, choć może nie zdajesz sobie z tego sprawy. Na mężczyzn działasz podświadomie, wykorzystując głęboko ukryty erotyzm. Przy wyborze partnera często ufasz intuicji i rzadko się mylisz. Gdy kochasz, potrafisz wiele poświęcić. Twój wybranek powinien być atrakcyjny fizycznie, mądry i doświadczony w sprawach uczuć. Dobrze, gdyby imponował ci niebanalnymi zainteresowaniami i... dość zasobnym portfelem. Któż nie lubi odrobiny luksusu... Nikt tak jak ty nie potrafi docenić pięknego naszyjnika lub bransoletki. Możesz stworzyć szczęśliwy związek z partnerem spod wielu znaków zodiaku. Gdy kochasz, jesteś wierna do grobowej deski.

Pan Byk

Pan Byk lubi wszystko kontrolować. Inni panowie w twoim otoczeniu nie będą mile widziani.Próbując zdobyć pana Byka musisz mieć świadomość, że konkurencja jest spora. Byki, jako wytrawni kochankowie i osoby dobrze usytuowane, nie mogą opędzić się od kobiet. Pewnie dlatego tak trudno zachować im wierność. Szczególnie ciężko jest im się oprzeć pięknym kobietom. Urok pań jest tym, co na mężczyznę Byka działa najmocniej. Jeśli już uda ci się go usidlić, możesz być z siebie dumna. Nie często bowiem porzuca partnerki, w które zainwestował dużo czasu i pieniędzy.

Jak go zdobyć?

Chwali ci się twój praktycyzm i trzeźwość umysłu, ale w miłosnych łowach powinnaś postawić na wdzięk i odrobinę romantyzmu. Zaskocz wybranka upodobaniem do kwiatów, sentymentalnej muzyki, zachęć do wizyty w galerii sztuki. Nie chwal się swoją stanowczością i umiejętnością podejmowania szybkich decyzji. Pozwól mu sobie pomóc, niech ma wrażenie, że to jego rady ułatwiają ci życie.

Jak go utrzymać?

Po pierwsze – wystrzegaj się zazdrości. Niewiele jest kobiet tak zazdrosnych jak te urodzone pod znakiem Byka i właśnie zazdrość bywa u nich przyczyną pochopnych rozstań. Uważaj także, by za często nie pouczać ukochanego. Każdy ma prawo do błędu.

Tak: Waga, Ryby, Rak
Nie:
Skorpion, Wodnik, Bliźnięta